تیزر انیمیشین
فیلم صنعتی
تیزر آگهی بازرگانی
انیمیشین تست سیبک
تیزر بانک تجارت
فیلم صنعتی
درباره آریا کیان سپهر

AKS


شرکت آریا کیان سپهر در سال 1385 برای طراحی تولید انواع سیستم های تعلیق فرمان و سیبک شروع بکار کرد.
این شرکت موفق به دریافت نشان ISIRI در سال 1385شد و در همان زمان واحد تحقیق و توسعه توانست فن آوری تولید سیبک را در ایران ارتقا بخشد در نتیجه دیپلم افتخار ISIRI و به عنوان واحد برتر صنعتی توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال 1386 دریافت نمود.
مجوزها و استانداردها

ISO


طبق تلاش های مستمرکارکنان و مدیر مستقیم این شرکت موفق به دریافت ISO 9001 ، ISO 14001 ، ISO 18001 ، ISO / TS 16949 از DQS و عنوان تجاری برتر کسب کرده است.
طراحی و ساخت مثلثی پژو 206 توسط آریا کیان سپهر برای اولین بار در ایران در سال 1392 ، 1393 و دریافت نشان ISIRI از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان یک مجموعه تولید با کیفیت محصول انتخاب شد. همچنین این شرکت توانست به اولین مجوز استاندارد سیبک رانا در ایران در همان سال برسد.
مفهوم کیفیت

R&D AKS


مفهوم کیفیت و تحقیق و توسعه مفهوم بدست آوردن کیفیت با مهندسی روز دنیا ، ساخت دقیق، در زمان تحویل و تضمین کیفیت دقیق . واحد مهندسی آریا کیان سپهر با استفاده از CATIA، ABAQUS و ANSYS نرم افزار برای طراحیو تجزیه و تحلیل ، نمونه سازی برای تولید محصولات بهره می برد .
سخن مدیرعامل

حالا وقت کاراست


حال زمان کار است. این سخن کارمندان ما است وقتی سر کارمی آیند ، اما این یک کار معمولی نیست. آنها به یک کار جالب ، یک محصول متفاوت فکر می کنند. ما می دانیم که وقتی مشتری ما را در بازار با بسیاری از رقبای خود انتخاب می کند ، به این معنی است که او مارک ما را ارزشمند می کند ، بنابراین او به بهترین وجه ارزش دارد زیرا آنها لیاقت بهترین ها را دارند. احد کمالی / مدیر عامل